Kolay Şekilde Farklı Android ve Google TV Profili Oluşturma

tarafından
3062
Kolay Şekilde Farklı Android ve Google TV Profili Oluşturma

Google’ın diğer bölümlerinde olduğu gibi, Google TV’nin de , her biri farklı zevklere sahip farklı kullanıcılar aynı hesabı kontrol ediyorsa kesinlikle yararlı olmayan önerilere odaklandığını biliyoruz .

Ve herkesin şansına, Google TV, Smart TV’lerde birden fazla profili zaten destekleyebiliyor. Bu sayede artık hane halkının her ferdi kendi hesabına sahip olabilecek ve kendi zevklerine göre öneriler burada ağırlanabilecektir.

Bu nedenle, bundan böyle herkesin kendine ait olması için basit bir şekilde farklı hesapların nasıl oluşturulacağını bilmek büyük ilgi görüyor. Bununla birlikte, aşağıdaki konuyla ilgili her şeyi sunacağız, bu yüzden daha fazla zaman kaybetmeyelim.

Çeşitli Android TV profilleri eklemek ve oluşturmak için yapmanız gerekenler

Bu nedenle yerine getirilmesi gereken tek zorunlu koşul, her profilin farklı bir Google hesabına sahip olması gerekmesidir, yani hesap başına yalnızca bir profil kullanılabilir . Buna açıklık getirdim, bilmeniz gereken bir diğer gerçek de, her şeyin doğru çalışması için Google TV’nizi mevcut en son güncellemeyle güncellemeniz gerekeceğidir.

İzlemeniz gereken adımlara gelince , bunları aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz:

– Öncelikle Smart TV’nizi açmanız ve ardından Google TV veya Android TV’nin ana ekranına gitmeniz gerekecektir.
– Ekranın sağ üst kısmında bulunan profil simgenize tıklayın.
– Burada adınızı ve ardından Hesap ekle’yi tıklayın .
– Bu alana girdikten sonra Hesap ekle veya Çocuk ekle’ye tıklayın . İkincisinde, içeriğe erişmek için bir Google hesabı oluşturmanız gerekmeyecektir. – Hesap ekle’ye
girdikten sonra , yeni profilin taşıyıcısı olacak hesapla giriş yapın. – Şartlar ve koşulları kabul edin ve ardından söz konusu profille kullanacağınız akış hizmetlerini ve uygulamaları seçin.

Bu hemen hemen her şey olurdu, şimdi tek yapmanız gereken hesabınızı kullanmaya başlamak ve sonunda kendi profilinizin keyfini çıkarma özgürlüğünün tadını çıkarmak. Ve hepsinden iyisi, bunu başka bir kullanıcının profiline kaydedilen beğenileri değiştirmeden veya konuyu rahatsız etmeden yapabilirsiniz.