OnePlus Nord Watch: sızdırılan fiyat ve ana ekran tasarımı

tarafından
1098
OnePlus Nord Watch: sızdırılan fiyat ve ana ekran tasarımı

OnePlus Nord Watch, ana ekranının tasarımının yanı sıra kutusu ve sahip olacağı fiyatı ortaya çıkaran az önce sızdırıldı.

OnePlus, kutusuyla birlikte yeni sızdırılan orta sınıf Nord markalı akıllı saati Nord Watch’u piyasaya sürmeye yakın ve fiyatını da ortaya koyuyor.

Bu sızıntı Hindistan’dan geliyor ve karşılığında 100 avrodan daha düşük bir fiyata sahip olacak, bu yüzden İspanya’ya geldiğinde çok daha pahalıya mal olmamalı. Ayrıca ekranda çıkmamasına rağmen bir çok bilgiyi ekranda gösterecektir .

İyi bir tasarıma ve işlevselliğe sahip, ancak çok fazla ödeme yapmak zorunda kalmadan bir akıllı saat arayan herkes için harika bir seçenek olmayı vaat ediyor. 

OnePlus Nord Watch, OnePlus Watch’tan daha ucuz olacak

Nord cihaz ailesinin bir parçası olması beklendiği gibi Nord Watch, şirketin diğer akıllı saatinden daha ucuz bir fiyata sahip olacak ve özellikle değiştirmek için 89 avro olacak . Ancak, bu Hindistan’daki maksimum satış fiyatı gibi görünüyor, bu yüzden genellikle buna ulaşılmadığı için biraz daha az maliyetli olabilir.

Akıllı saat İspanya’ya ulaştığında bu fiyat artabilir, ancak önemli bir artış da olmamalıdır. Cihaz sunulana kadar bu konuda hiçbir şey bilemeyeceğiz.